nr 658 3711
Vaser
Ett par, Asien, 1900-tal, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
300 kr |
måndag 27 september 2010 kl 19:11:17
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
250 kr